Żyj nowocześnie
blisko natury

W Twoim własnym domu

Przyszłość jest teraz
Dom produkuje tyle energii ile wystarcza na pokrycie kosztów jego utrzymania
Dom w cenie mieszkania
od 7.600 zł/m2
Doskonała lokalizacja
Zaledwie kilka minut od najpiękniejszych wydm i plaż Morza Baltyckiego
Wyjątkowa harmonia
pomiędzy naturą a komfortem codziennego życia
Dla miłośników spokoju i ciszy
lokalizacja stanowi raj, a jednocześnie wszelkie udogodnienia znajdują się w zasięgu ręki
Previous slide
Next slide

Lokalizacja

Nasze domy nie tylko stanowią oazę spokoju i bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich dzieci, ale także są wyrazem naszej troski o naszą planetę. Dbałość o ekologię i zdrowie to fundamentalne wartości, które kierują naszą pracą. Nasze domy są zbudowane z myślą o zerowej emisji CO2, co oznacza, że Twój wybór przyczynia się do redukcji negatywnego wpływu na środowisko.
Decydując się na nasze domy, masz możliwość wyboru sąsiadów, którzy podzielają Twoją troskę o czyste powietrze. Nasza społeczność skupia osoby, które rozumieją wagę dbałości o nasze otoczenie i chcą tworzyć miejsce, w którym jakość życia idzie w parze z poszanowaniem natury. W naszym osiedlu nie musisz się martwić o dym z pieców, które sprawiają, że otoczenie zamienia się w szarość. Tutaj wartości ekologiczne i świadomość odgrywają główną rolę, tworząc przestrzeń, w której chcesz żyć i rozwijać się.

Witamy w Oazie Zieleni – przepięknym osiedlu domów jednorodzinnych, które doskonale komponuje się z okoliczną przyrodą. To miejsce magiczne, położone zaledwie krok od Kołobrzegu, w otoczeniu malowniczego Lasu Charzyńskiego.

Wyjątkowo dogodny dostęp do drogi ekspresowej S6, oddalonej o zaledwie 2 km od osiedla, sprawia, że podróż do takich miejsc jak Berlin, Szczecin, Koszalin czy Gdańsk staje się wyjątkowo wygodna i szybka. Otwierają się przed Tobą nowe horyzonty podróży, zachowując jednocześnie bliskość do uroków Zielonego Osiedla.

Ta wyjątkowa lokalizacja w strefie spokoju, otoczona bujną przyrodą i lasem, stawia Zielone Osiedle na piedestale najnowocześniejszych i najbardziej prestiżowych sypialni Kołobrzegu. To tu harmonia z naturą spotyka się z nowoczesnością, tworząc wymarzone miejsce do życia dla Ciebie i Twojej rodziny.